This event ended on January 31, 2023 8:41 PM GMT

bilgisayarda ss alma

Bilgisayarda ekran görüntüsü alma programları sırasıyla aşağıdadır. İş gününüzü çok daha verimli hale getirmenizi sağlayacak En İyi Ekran Yakalama Yazılım Araçları:Birkaç yıl önce, ekran görüntüleri o kadar popüler değildi. Sadece ekrandaki hata mesajını paylaşmak için kullanıldı.Ancak günümüzde ekr


Tuesday Jan 31, 2023 hours 20:41 (UTC +00:00)

When

Tuesday Jan 31, 2023 hours 20:41 (UTC +00:00)

ticket Tickets
Price
Quantity

Bilgisayarda ekran görüntüsü alma programları sırasıyla aşağıdadır. İş gününüzü çok daha verimli hale getirmenizi sağlayacak En İyi Ekran Yakalama Yazılım Araçları:

Birkaç yıl önce, ekran görüntüleri o kadar popüler değildi. Sadece ekrandaki hata mesajını paylaşmak için kullanıldı.
Ancak günümüzde ekran görüntüleri günlük hayatımızda rutin olarak ve yaygın olarak kullanılmaktadır. Örneğin , sosyal medyadaki komik bir mesajın veya gönderinin fotoğrafını çekmek. Öğrenciler ayrıca eğitim amacıyla bir makalenin anlık görüntüsünü alırlar.

Ekranda garip bir şey gördüğünüzü kanıtlamak için Anlık Görüntü veya Ekran Görüntüsü gereklidir. Mockup ekran tasarımları da ekran görüntüsü olarak müşterilerle paylaşılmaktadır.
Görüntüyü veya ekranı yakalamak için tüm sistemlerde bir baskı ekranı düğmesi bulunur, ancak belirli sınırlamaları vardır. Baskı ekranı seçeneğini kullanarak yakalanan görüntüye metin, oklar ve vurgulayıcılar eklemek sıkıcı bir iştir.
Snipping Tool (Windows): Windows işletim sistemlerinde built-in olarak bulunan bir ekran görüntüsü alma aracıdır. Kullanımı oldukça basittir ve seçilen alanı, pencere veya tam ekran görüntüsü olarak alabilirsiniz.Lightshot (Windows, Mac, Linux): Bu program, kolay kullanımı ve hızlı erişimi ile popülerdir. Ayrıca, alınan görüntüleri düzenlemek ve paylaşmak için birden çok seçenek sunar.Greenshot (Windows): Bu program, seçilen alanı veya tam ekranı almak için kullanılabilir. Ayrıca, alınan görüntüleri düzenlemek ve paylaşmak için birden çok seçenek sunar.Nimbus Screenshot (Windows, Mac, Linux, Chrome): Bu program, Chrome tarayıcısı eklentisi olarak da kullanılabilir. Alınan görüntüleri düzenlemek, paylaşmak veya internette depolamak için seçenekler sunar.Awesome Screenshot (Chrome, Firefox, Safari): Bu program, Chrome, Firefox ve Safari tarayıcıları için bir eklentidir. Seçilen alanı, pencereyi veya tam ekranı almak için kullanılabilir. Ayrıca, alınan görüntüleri düzenlemek ve paylaşmak için seçenekler sunar.Faststone Capture (Windows): Bu program, seçilen alanı, pencereyi veya tam ekranı almak için kullanılabilir. Ayrıca, alınan görüntüleri düzenlemek ve paylaşmak için birden çok seçenek sunar.PicPick (Windows): Bu program, seçilen alanı, pencereyi veya tam ekranı almak için kullanılabilir. Ayrıca, alınan görüntüleri düzenlemek ve paylaşmak için birden çok seçenek sunar.ShareX (Windows): Bu program, seçilen alanı, pencereyi veya tam ekranı almak için kullanılabilir. Ayrıca, alınan görüntüleri düzenlemek ve paylaşmak için birden çok seçenek sunar.
Bilgisayarda ekran görüntüsü alma programlarını paylaştık. Bir sonraki yazıda görüşmek dileği ile

https://bloglabs.net/bilgisayarda-ekran-goruntusu-alma-uygulamalari/

SHARE


Made with Metooo by:

ekrangoruntu alma

Visit profile Contact the organizer

Metooo fits every event planner’s need

create an event
Wall Close Wall

Get started

have an account? log in

Recover password

have an account? log in

Log in

password lost? recover

By signing up, you agree to Metooo's terms of service and privacy policy and consent to receive marketing communications from Metooo.

do not have an account? register

Metooo uses cookies. This information is used to improve service and understand your interests.
By using our services, you agree to the use of cookies. Click here to learn more.