This event ended on February 27, 2024 3:29 PM +0330

دستگاه ترمودرمی برای لاغری

خرید دستگاه لاغری از اسلیم مارکت


Tuesday Feb 27, 2024 hours 15:29 (UTC +03:30)

When

Tuesday Feb 27, 2024 hours 15:29 (UTC +03:30)

Description

دستگاه ترمودرمی چیست؟

ترمودرمی نوعی دستگاه لاغری میباشد که نوعی تشک حرارتی بوده که در مراکز فیزیوتراپی و توانبخشی برای از بین بردن انواع امراض مانند دردهای استخوانی و مفصلی و در سالنهای لاغری و کلینیک ها استفاده میشود. دستگاه لاغری ترمودرمی دارای دو نوع کاربری درمانی و لاغری بوده و افراد میتوانند با استفاده منظم و صحیح از این دستگاه، بهترین نتیجه ممکن را به دست بیاورند.

عملکرد دستگاه لاغری ترمودرمی

گرما مهمترین نقش را در کارکرد این دستگاه لاغری دارد و برای آب کردن چربیهای بدن نیاز است. همچنین با انتقال این گرما به بدن، استفاده از این دستگاه موجب تسکین دردها شده و باعث توانبخشی میشود.

اوپراتور ها میتوانند گرمای انتقالی از این دستگاه لاغری ترمودرمی را کنترل نمایند. گرمای ایجاد شده توسط دستگاه لاغری ترمودرمی موجب شکستن ملکولهای چربی شده و بدن از طریق تعریق، این چربیها را از منافذ باز پوست دفع مینماید.

با استفاده مداوم از این دستگاه افراد کاهش وزن، کاهش سایز بدن و بهبود دردها را تجربه میکنند. برای حاصل شدن نتیجه بهتر از دستگاه لاغری ترمودرمی بهتر است، در طول روز به مقدار کافی آب بنوشید.

مزایای استفاده از دستگاه ترمودرمی

دستگاه لاغری ترمودرمی نوعی روش غیرتهاجمی لاغری و درمانی است که به جراحی، بیهوشی یا ایجاد زخم و جراحت نیاز ندارد. به دلیل عدم نیاز به بیهوشی یا جراحی، پس از درمان نیز نیازی به طی دوره نقاهت نداشته و فرد پس از پایان فرآیند کار با دستگاه میتواند به سایر امور خود رسیدگی نماید.

از دیگر مزایای این دستگاه لاغری میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهبود گردش خون
  • کاهش وزن و سم زدایی
  • کاهش مایعات اضافی
  • تسریع روند تخلیه لنفاوی و سموم بدن
  • درمان سلولیت
  • جابجایی چربی های ذخیره شده
  • بازسازی پوست و تولید الاستین و کلاژن برای تشکیل بهتر پوست

عوارض دستگاه ترمودرمی

لاغری با دستگاه ترمودمی در صورتی که در کلینیکهای معتبر و نزد فردی حرفه ای و کاربلد انجام شود، عارضهای برای بیمار ایجاد نمیکند اما اگر این طول درمان نزد افراد غیر متخصص و با دستگاههایی غیر استاندارد انجام شود، ممکن است موجب سوختگی پوست و برق گرفتگی شود.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لاغری با ترمودرمی

در صورت وجود چربی در نقاط مختلف بدن باید برای هر محدوده، از دستگاه لاغری ترمودرمی استفاده شود چرا که این دستگاه، نوعی دستگاه لاغری موضعی است. تعداد جلسات استفاده از دستگاه لاغری ترمودرمی برای هر ناحیه از بدن به میزان انباشته شدن چربی و بدن هر فرد بستگی دارد که توسط اوپراتور یا پزشک مشخص میشود.

خرید و قیمت دستگاه لاغری ترمودرمی

دستگاه ترمودرمی لاغری در دو نوع خانگی و کلینیکی در مراکز فیزیوتراپی و کلینیکها مورد استفاده قرار میگیرد.

نوع خانگی دستگاه ترمودرمی تنها یک تشک برقی است اما نوع دیگر آن دارای 5 تشک متصل به یک دستگاه است. دستگاه ترمودرمی خانگی مانند دیگر دستگاههای خانگی بیخطر بوده و کاربرد بسیار ساده ای دارد.

قیمت دستگاه ترمودرمی خانگی بسیار ارزان تر از نوع کلینیکی آن است و میزان کاهش وزن آن از دستگاه های کلینیکی ترمودرمی کمتر است. نوع پیشرفته دستگاه ترمودرمی برای مراکز درمانی و لاغری استفاده شده و قیمت بالاتری دارد.

شما میتوانید به صورت حضوری و یا با تماس با شماره مندرج در سایت با مجموعه اسلیم مارکت تماس بگیرید و از قیمت مدل های مختلف دستگاه ترمودرمی مطلع شوید.

برای خرید دستگاه لاغری در مدل ها و ابعاد مختلف کافیست با اسلیم مارکت تماس بگیرید.

ticket Tickets
Price
Quantity

SHARE


Made with Metooo by:

seo goodgirl

Visit profile Contact the organizer

Metooo fits every event planner’s need

create an event
Wall Close Wall

Get started

have an account? log in

Recover password

have an account? log in

Log in

password lost? recover

By signing up, you agree to Metooo's terms of service and privacy policy and consent to receive marketing communications from Metooo.

do not have an account? register

Metooo uses cookies. This information is used to improve service and understand your interests.
By using our services, you agree to the use of cookies. Click here to learn more.