This event ended on March 31, 2024 12:25 PM +0430

گچبری پشت تلویزیون


Sunday Mar 31, 2024 hours 12:25 (UTC +04:30)

When

Sunday Mar 31, 2024 hours 12:25 (UTC +04:30)

Description

انواع گچبری پشت تلویزیون

گچبری پشت تلویزیون یک شکل و مدل نیست و با توجه به علایق و سلیقه مشتریان، قابل اجرا و طراحی در انواع مختلفی از گچبری پشت تلویزیون میباشد. در ادامه با انواع گچبری پشت تلویزیون آشنا میشوید.

گچبری پشت تلویزیون با گچ

برای اجرای این مدل از گچبری از دیوارکوبهای گچی استفاده میشود. این دیوارکوبها به صورت پیش ساخته تهیه میشود و امکان تغییر مدل آنها وجود ندارد. در این شرایط، شما باید از نمونه کارهای گچبری طرح پشت تلویزیون با گچ پیش ساخته انتخاب میکنید. نصب این گچبریهای پیش ساخته روی دیوار یک روز زمان میبرد. گچبری پشت تلویزیون اغلب از جنس پلی اورتان میباشد به همین دلیل برای پیاده سازی جنس خاصی از گچبری بهتر است از قبل با گچکار جزئیات کار را بررسی کنید.

گچبری پشت تلویزیون کلاسیک

در گچبری کلاسیک پشت تلویزیون، علاوه بر قاب ساده از طرحهای گل، مرغ و طبیعت استفاده میشود. طرح های این گچبری الهام گرفته شده از معماری کلاسیک بوده و طرح ها همگی به شکل معماری سنتی و باستانی میباشد. شما میتوانید با توجه به سبک منزل خود از گچبری پشت تلویزیون کلاسیک با هنر دست استادکاران مجموعه هنر ایرانی استفاده کنید.

گچبری پشت تلویزیون مدرن

این نوع گچبری جای تلویزیون دارای طرحهای ساده مانند دایره، مربع و مستطیل بوده و برای دکوراسیون مدرن بسیار مورد استفاده قرار میگیرد. در سبک دکوراسیون های مدرن و مینیمال منزل میتوانید از طرح های مختلف گچبری پشت تلویزیون استفاده کنید.

گچبری مدرن دارای طرحهای ساده است و این روزها استفاده از این سبک معماری بسیار رایج است.

منظور از قاب بندی دیوار پشت تلویزیون چیست؟

منظور از قاب بندی دیوار پشت تلویزیون همان گچبری پشت تلویزیون میباشد. قاب بندی دیوار پشت تلویزیون معمولا با ابزار گچی انجام شده و از مدرنترین و رایجترین شیوه های فضاسازی در دکوراسیون منازل و محیط اداری به شمار میرود. شما میتوانید علاوه بر گچبری پشت تلویزیون از هنرهای دیگری چون پتینه، آینهکاری، کاغذ دیواری یا نقاشی روی دیوار به صورت ترکیبی و تلفیقی استفاده کنید.
قاب بندی دیوار پشت تلویزیون، با ایجاد یک چارچوب روی دیوار به شکل مستطیل یا مربع زیبایی دیوار را دوچندان میکند. شما میتوانید به تعداد و قطر های مختلف با توجه به وسعت دیوار از گچبری استفاده کنید.

بهتر است پیش از تصمیمگیری در رابطه با انتخاب نوع قاب بندی پشت تلویزیون، با یک استادکار ماهر در مجموعه هنر ایرانی مشورت کنید.

مزایا و معایب گچبری پشت تلویزیون

گچ بری پشت تلویزیون بیشتر از اینکه دارای معایب باشد، مزایای متعددی دارد. تنها عیبی که میتوان برای این نوع طراحی دکوراسیون بیان کرد، عدم امکان تغییر مکان تلویزیون باشد در غیر این صورت این هنر گچبری دارای مزیت های بسیاری است. از جمله این مزایا میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از بین بردن یکنواختی و سادگی فضا
 • تقویت نقطه کانونی منزل
 • ایجاد تمرکز بیشتر روی تی وی روم
 • ایجاد خطای دید برای ایجاد ظاهر بهتر
 • ایجاد احساس صمیمیت و گرمای بیشتر در دکوراسیون
 • فضاسازی در منازل کوچک

نکات مهم در گچبری دیوار پشت تلویزیون

برای استفاده از گچبری پشت تلویزیون، نیاز به رعایت برخی نکات است. از جمله نکات مهمی که برای اجرای گچ بری پشت تلویزیون باید به آن دقت کنید شامل موارد زیر میشود:

مکان قرارگیری تلویزیون

در منازل بزرگ هیچ محدودیتی برای قراردادن تلویزیون در قسمتهای مختلف وجود ندارد. اما در منازل کوچک باید یک مکان مناسب برای نصب تلویزیون و اجرای گچبری پشت تلویزیون انتخاب شود. تلویزیون نباید روبروی پنجره باشد، به دلیل اینکه نور پنجره باعث عدم وضوح تصویر تلویزیون میشود.

زاویه دید مناسب

بهتر است تلویزیون با زاویه مناسب دید شما روی دیوار نصب شود. اگر تلویزیون بیش از حد بالا یا پایین باشد، در هنگام تماشای آن دچار خستگی میشوید. در هنگام تماشای تلویزیون با زاویه نامناسب، ممکن است به کمر و گردن شما آسیب وارد شود. بنابراین انتخاب زاویه دید مناسب برای نصب تلویزیون و گچبری، بسیار مهم است.

چیدمان نشیمن

نقطه کانونی یک اتاق پذیرایی محل نصب تلویزیون میباشد. تمام دکور باید با توجه به جایگاه تلویزیون چیده شود. بهترین چیدمان نشیمن برای اتاق پذیرایی را انتخاب کنید و سپس برای نصب گچبری پشت تلویزیون اقدام کنید.

هزینه گچبری پشت تلویزیون

فاکتورهای مختلفی برای تعیین هزینه گچبری پشت تلوزیون وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. از جمله مواردی که در تعیین نهایی هزینه گچبری پشت تلویزیون موثر میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مدرن یا کلاسیک بودن گچبری
 • قیمت نوع گچبری
 • پیش ساخته بودن
 • متراژ گچبری پشت تلویزیون
 • قیمت گچ در زمان سفارش
 • کیفیت دیوار
 • نیاز به نورپردازی مخفی

برای اطلاع از قیمت گچ بری پشت تلویزیون، میتوانید با کارشناسان گچبری هنر ایرانی تماس حاصل نمایید. استادکاران ماهر مجموعه هنر ایرانی، پس از بررسی شرایط محیط شما، قیمت نهایی گچبری پشت تلویزیون را به شما اعلام خواهند کرد.

گچبری پشت تلویزیون با گروه هنر ایرانی

مجموعه هنر ایرانی دارای سالها تجربه بوده و از استادکاران برجسته و آموزشدیده، برخوردار میباشد. گچ بری پشت تلویزیون در مجموعه هنر ایرانی، با بهترین و مرغوبترین مصالح اجرا میشود و شما میتوانید انواع گچبری را مطابق با معماری مدرن و استانداردهای روز سفارش دهید. برای ارتباط با ما و استعلام شرایط اجرای گچبری پشت تلویزیون، با شماره مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

ticket Tickets
Price
Quantity

SHARE


Made with Metooo by:

seo goodgirl

Visit profile Contact the organizer

Metooo fits every event planner’s need

create an event
Wall Close Wall

Get started

have an account? log in

Recover password

have an account? log in

Log in

password lost? recover

By signing up, you agree to Metooo's terms of service and privacy policy and consent to receive marketing communications from Metooo.

do not have an account? register

Metooo uses cookies. This information is used to improve service and understand your interests.
By using our services, you agree to the use of cookies. Click here to learn more.